Kurum Kodları

AÇEV’e Destek Verecek Kurumlar Kodu*
Adım Adım AA
BNP Paribas Cardif BPC
Bilim İlaç BI
EMC EMC
Fiba Faktoring FBF
GAP GAP
George Turkey GT
Girişim Varlık GV
İPSOS IPS
Joker JKR
Mavi Jeans MVJ
Page Group PG
Pitstop PS
Teleperformance TP
TOFAŞ TFS
TNS TNS
Watsons WT

*Kurum kodları AÇEV’e kurumsal olarak destek veren takımların takibi için kullanılmaktadır. Bireysel katılımcılar üzerinden gerçekleştirilecek bağışlarda bu kısmın boş bırakılması gerekmektedir.
 

Popüler Alıntılar

Okuma yazma öğrendikten sonra, ilkokul diplomamı aldım şimdi ortaokulu dışarıdan tamamlamak için sınavlara giriyorum. Ayrıca, kendime ait küçük bir iş yeri işletmeye başladım, tüm hesaplarımı kendi başıma yapabiliyorum.
- Fatoş, Okuryazar Kadın

AÇEV için koşuyorum çünkü okuma yazma kurslarının toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadının özgürleşmesi yolunda atılacak ilk ve en önemli adım olduğunu düşünüyorum.
- Itır Erhart, Koşucu

Yeni Postlar

Haber Bülteni

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

1993 yılından bu yana AÇEV, eğitimde fırsat eşitliği ilkesinin hayata geçirilmesi, çocuk kadar çocuğun yakın çevresinin de desteklenmesi ve eğitimin bir yaşam boyu sürekli kılınması amacıyla, bilimsel temellere dayanan eğitim programları geliştirmekte ve bu eğitim programlarını kurmuş olduğu işbirlikleri ile toplum hizmetine sunmaktadır. Gerçekleştirdiği tüm yüz yüze eğitim faaliyetleri ile AÇEV 823.000’den fazla katılımcıya ulaşmış, 10.200’e yakın eğitimci yetiştirmiştir.
Copyright © AÇEV'le Koşuyorum | Adım Adım | Designed by Templateism.com